آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

دکلره کردن مو از جمله کارهایی است که باعث می شود موی بسیاری از خانمها آسیب ببیند و ریزش پیدا کند ما در مقاله زیر در ۱۰ بخش سعی کرده ایم به طور کامل آموزش روشن کردن مو بدون دکلره را به شما عزیزان توضیح دهیم تا بدون آسیب دیدگی موهای خود را به زیباترین شکل ممکن رنگ کنید.
لازم به ذکر است نکاتی که باید در رابطه با حرفه آرایشگری بدانید بسیار زیاد است و در این مقاله تنها به بخش کوچکی از دوره آموزش کاربرد مواد شیمیایی رنگ و مش اشاره کرده ایم. اگر شما عزیزان تمایل دارید آرایشگری را به صورت حرفه ای ادامه دهید می توانید در دوره های اموزش ارایشگری زنانه قصر مانلی شرکت کرده و پس از شرکت در آزمون مدرک دیپلم آرایشگری فنی حرفه ای دریافت کنید و وارد دنیای کسب و کار شوید.
آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری در غرب تهران بیش از ۲۰ سال است که در این زمینه در حال فعالیت است و تمام سعی خود را به کار گرفته تا بانوان عزیز ایرانی به خود کفایی مالی برسند.

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره با رنگ موی سه صفر یا ۰۰۰

اگر دوست دارید رنگ موی شما یک یا چند درجه روشن تر شود می‌توانید از یک تا ۵ سانتیمتر رنگ موی سه صفر برای روشن‌تر کردن ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید رنگ موی سه صفر دوام زیادی بر روی موهای شما نمی‌آورد و به سرعت پاک می‌شود.این کار برای شرایط موقت و رفتن به یک مهمانی پیشنهاد می شود چرا که درست است که موها با استفاده از رنگ موی سه صفر سفید می‌شود، اما واریاسون‌ها توانایی نفوذ بسیار کمی به درون لایه‌های مو دارند و با چند بار شستن کاملا پاک می‌شوند.به غیر از این که رنگ موی شما با استفاده صرف از روشن کننده سه صفر کاملا ناپایدار و غیر حرفه‌ای می‌شود رنگ موی سه صفر برای موهای شما ضرر دیگری ندارد. برخی می‌‌گویند واریاسیون ها مو را نابود می‌کنند اما این حرفی نه چندان درست است البته باید توجه داشته باشید که حجم رنگ دانه‌های واریاسیون‌ها بسیار زیاد است و برای برخی خشکی بیش از حد ساقه مو را پدید می‌آورد. اما به غیر از خشکی مو آن هم در مواردی نادر، واریاسون‌هایی مانند رنگ موی سه صفر چندان آسیب رسان به موهای شما نیستند و به میزان کم می‌توانند در ترکیب رنگ موی شما استفاده شوند.
حالا وسایل مورد نیاز جهت بلوند کردن مو با رنگ مو روشن کننده را دور خودتان بچنید تا مانند یک آرایشگر تمام عیار موهای خود را زیبا و جذاب کنید.

وسایل مورد نیاز جهت آموزش روشن کردن مو بدون دکلره برای رنگ روشن یا بلوند:

– رنگ موی روشن کننده قوی
– اکسیدان
– برس مو
– یک لباس کهنه
– دستکش های پلاستیکی
– کاسه مخصوص رنگ مو و یا یک کاسه چینی
– براش رنگ مو
– گیره جدا کننده
– شامپو

فرمول ترکیب رنگ مو زیتونی بدون دکلره

در ابتدا موهایتان را با رنگ موی ۰۰۰ و یا E20 روشن کنید و بعد از روشن شدن مو رنگ موی زیتونی و یا همان سری M با شماره های ( ۵ , ۹۰٫۰۱ , ۱۰ ) را با واریاسیون سبز و نقره ای مخلوط کرده و مقدار استفاده از واریاسیون سبز و نقره ای بستگی به خودتان دارد (اگر دوست ندارید موهایتان زیادی سبز شود می توانید فقط به اندازه یک بند انگشت از این واریاسیون استفاده کنید ).در ادامه اکسیدان شماره ۲ به اندازه دو برابر رنگ مو را به آن اضافه می کنیم و پس از اینکه با قلم مو کل مو ها را به رنگ آغشته کردید ۳۰ دقیقه صبر می کنید و سپس موها را آبکشی کنید.

رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

رنگ موی ۰۰۰ برای بی رنگ کردن موها + رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره شش + رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره هشت + واریاسیون نقره ای + اکسیدان ۹ درصد

رنگ موی قهوه ای نسکافه ای بدون دکلره

رنگ مو نسکافه ای تیره شماره ۶٫۴۷ + ۱/۳ تیوپ رنگ مو بلوند طلایی روشن G8 + اکسیدان ۲ به اندازه ۵/۱ برابر رنگ مو

رنگ موی کنفی بدون دکلره

مقدارهای مساوی از بلوند زیتونی پلاتینه و بلوند طلایی خیلی خیلی روشن +دو سانت از واریاسیون سه صفر و مقداری هم اکسیدان شش درصد

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی بدون دکلره

۱/۳ رنگ موی طبیعی شماره ۹٫۰ را با ۱/۴ از رنگ مو دودی شماره ۹٫۲ و رنگ موی ۳ صفر و دو بند انگشت از واریاسیون طلایی ۰۰۳ و اکسیدان نه درصد و دوازده درصد ترکیب کنید و بر روی موهای خود بگذارید.

رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره

ابتدا موهایتان را با کمک رنگ موی ۰۰۰ به پایه شش برسانید و سپس رنگ موی عسلی شماره ۷ را به اندازه ۷۰ میل و رنگ مو شکلاتی روشن را به اندازه۲۰ میل و رنگ مو دودی شماره ۷ را به اندازه ۳۰ میل با ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای و ۵ سانت واریاسیون طلایی مخلوط می کنیم و ۱۳۰ میل اکسیدان دو را به آن اضافه می کنیم و پس از گذشت ۳۵ دقیقه موها را آبکشی می کنیم.

نکات مهم و طلایی در هنگام رنگ کردن مو

اگر موهای خود را از قبل های لایت کرده اید می توانید با رنگ های اسپیشیال آن را به رنگ دلخواه درآورید. رنگ موهایی اسپیشیال بلوند که می توانند با استفاده از اکسیدان مناسب بدون استفاده از پودر دکلره، موها را تا ۶ درجه روشن کنند .

نکته مهم اینکه قبل از رنگ کردن مو بدون دکلره باید بدانید که سه نوع اکسیدان وجود دارد که عبارتند از :اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد که باید با توجه به رنگ دلخواه از اکسیدان مناسب استفاده کنید.
و اگر می خواهید موهای نازک و رنگ نشده خود را ۳ درجه روشن کنید باید از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد استفاده کنید و آن را با رنگ مورد نظرتان ترکیب کنید.
اگر موهایی ضخیم و پرپشت دارید از اکسیدان با درصد بالاتری استفاده نمایید.
اگر می خواهید موهای خود را ۱ درجه روشن کنید اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد استفاده کنید و با رنگ مورد نظرتان ترکیب نمایید.
اگر می خواهید موهای خود را ۴ یا ۵ درجه روشن کنید باید از اکسیدان ۱۲ درصد استفاده نمایید و آن را با رنگ موی مورد نظرتان ترکیب کنید
در ترکیب رنگ دقت کنید که بیشتر از دو یا سه رنگ را مخلوط نکنید.
هرگز رنگ‌ ها با تن‌ های متفاوت را با هم ترکيب نکنيد زيرا ايجاد بی نظمی می کند .
هرگز بيشتر از دو يا سه رنگ را با هم مخلوط نکنيد زيرا رنگ ثبات لازم را پيدا نمی کند.
هرگز رنگ‌ های کارخانه‌ های متفاوت را با هم ترکيب نکنيد چون هر کارخانه‌ای فرمول مخصوص به خود را دارد.
اگر به استفاده از رنگ‌ های ترکيبی علاقه‌ دارید رنگ‌هایی را که اختلاف تن و پايه آنها زياد نیست ( توليد يک کارخانه هستند) را می توان در شرايط خاص زير با هم ترکيب کرد:
سری سرد در يک پايه مثلا C8 + A8 + N8
سری گرم در يک پايه R7 + V7
سری N با هر رنگي ولي با يک پايه ترکيب میشود N9 + C9

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *