مدل موی مناسب فصل زمستان

مدل موی مناسب فصل زمستان

 

با فرارسیدن زمستان بسیاری از افراد دوست دارند که تغییری در ظاهر خود ایجاد کنند که هم مناسب فصل زمستان بوده و هم با فرم صورت آنها همخوانی داشته باشد، اما متاسفانه بسیاری از افراد در این مورد اطمینان خاطر نداشته و نگران هستند که مدل موی مناسب فصل زمستان را پیدا نکنند.

توجه داشته باشید که با فرا رسیدن فصل زمستان علاوه بر مدل موی زمستانی به رنگ موهای خود نیز باید توجه کنید ، در واقع همانطور که رنگ این فصل از رنگین کمانی فصل تابستان و نارنجی بودن پاییز فاصله گرفته و به رنگ های قهوه‌ای، مسی و امثال آن مبدل شده است پس باید مدل و رنگ مویی انتخاب شود که هم با طبیعت و فصل همخوانی داشته و هم با فرم صورت هماهنگی داشته باشد.

 

انواع مدل موی زمستانی

 

همانطور که گفته شد برای این فصل مدل موهای مختلفی وجود دارد اما نکته مهم در همه این مدل موها این است که موها باید از زرق و برق تابستانی فاصله گرفته و جلوه‌ای متناسب با طبیعت داشته باشد. برخی از بهترین این مدل موها عبارت اند از:

 

فرق باز کردن: رایج ترین مدل مو در زمستان سال ۲۰۱۳ این مدل مو بوده و توصیه زیادی به استفاده از این مدل در فصل زمستان به دلیل ماندگاری بالای آن می‌باشد.

 

دم خرگوشی ژولیده: این مدل مو در عین اینکه زرق و برق مناسب با تابستان را نداشته بسیار زیبا بوده و به همین علت یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فصل زمستان می‌باشد، برای این کار کافی است گره ای شل به انتهای موها داده و آن را بالای سر تنظیم کنید و موهای خود را به حالت شیک تبدیل کنید‌.

 

بافت مو: یکی از رایج‌ترین و معروف‌ترین مدل موی زمستانی که توسط اکثر خانم‌ها استفاده شده و توصیه همه طراحان مو می‌باشد، بافت‌های مختلف مو می‌باشد که انواع مختلف شل، سفت، دم ماهی، کج و امثال آن را شامل می‌شود.

 

دم اسبی: روشی زیبا و ساده برای موها که در زمستان ۲۰۱۴ بیشترین طرفدار را داشت دم اسبی در انواع مختلف کوتاه، بلند، صاف و … می‌باشد پس یکی از بهترین توصیه برای خانم‌ها در فصل زمستان این سبک مو می‌باشد تا در عین سادگی جلوه متفاوتی به موها ببخشد.

 

مدل باب: با اینکه این تصور اشتباه وجود دارد که این مدل مو مختص فصل تابستان می‌باشد اما این مدل مو به دلیل ماندگاری و حالت گیری سریع آن اختصاص به فصل تابستان نداشته و برای زمستان هم استفاده می‌‌شود.

 

مدل پیکسی: این مدل مو نیز بسیار خوش حالت بوده و در صورتی که علاقه به کوتاهی موهای خود در فصل زمستان دارید این مدل مو بهترین گزینه انتخابی می‌باشد.

 

موی چتری: این مدل مو برای موهای بلند مناسب است و پیشنهاد می‌شود در صورت استفاده از این مدل مو در فصل زمستان حتما از رنگ موهای زمستانه نیز به همراه این مدل استفاده کرده تا زیبایی بی نظیری به موهای خود ببخشید.

 

موهای فر: این مدل مو با توجه به حجیم شدن و خوش حالت شدن مو بسیار طرفدار داشته و پوشش خوبی برای سرمای زمستان می‌باشد. برای این مدل موی زمستانی می‌توان از ژل، موس و … استفاده کرد.

 

رنگ موی مناسب فصل زمستان

 

همانطور که گفته شد صرف مدل موی زمستانی برای وفق پذیری با طبیعت کافی نبوده و بهتر است از رنگ موهای مناسب با این فصل نیز کمک گرفت تا زیبایی و تقارن بی نظیری در سبک و استایل موی افراد با فصل متناسب با آن به وجود بیاید. رنگ موهای مختلفی چون قهوه‌ای، بلوطی، فندقی و امثال آن برای این فصل وجود دارد اما پر طرفدار‌ترین و بهترین رنگ مو، رنگ مویی است که در عین اینکه هایلایت روشنی اطراف صورت را پوشش می‌دهد پشت موها رنگی دارچینی و خرمایی به خود گرفته است. این رنگ مو علاوه بر اینکه کاملا مناسب فصل زمستان می‌باشد به صورت، جوانی و زیبایی خاصی می‌بخشد که بسیار مناسب با سلیقه بانوان می‌باشد.

 

بیشتر بخوانید: رنگ موی مناسب فصل زمستان

 

سخن پایانی

 

اگر فردی هستید که به طبیعت و تناژهای رنگی آن علاقه داشته و در پی سازگاری خود با آن هستید پیشنهاد می‌شود مدل موی مناسب با آن فصل را انتخاب کنید. به عنوان مثال همانطور که گفته شد برای فصل زمستان باید از اصولی استفاده کنید که هم مدل موی تان سازگار با زمستان شده و هم رنگ موی تان با طبیعت همخوانی داشته باشد.

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *