رنگ موی نسکافه ای

رنگ موی نسکافه ای و طریقه نگهداری آن جز یکی از دغدغه خانم‌ها است ولی خوب جز یکی از رنگ‌های پر طرفدار به حساب میاد. امروز می‌خواهیم راجب رنگ موی نسکافه‌ای و طرز بدست آوردن آن صحبت کنیم:

رنگ مو نسکافه ای:

رنگ نسکافه‌ای بیشتر اوقات از سری رنگ‌های شکلاتی است. رنگ شکلاتی به همراه انواع سری دودی، در نهایت رنگ نسکافه‌ای ساده را بدست می‌آورد. از آنجا که در این رنگ، تناژ دودی وجود دارد. در نتیجه نارنجی یا زردی موهایتا‌ن تا حدودی کم می‌شود. همچنین رنگ نسکافه‌ای شکلاتی معمولا تناژ قرمز ندارد. افرادی که رنگ چشم‌هایشان روشن و به خصوص قهوه‌ای، فندقی و یا حتی سبز است هماهنگی خوبی با  رنگ نسکافه‌ای دارد و موهایشان بسیار زیبا و دل‌نشین می‌شود. در ادامه فزمول رنگ نسکافه‌ای و همچنین انواع این رنگ برای نوع پوست‌های مختلف را توضیح می‌دهیم.

رنگ نسکافه‌ای دارای ویژگی‌های زیر است:

  • با موهای مشکی طبیعی راحت‌تر است.
  • رنگ نسکافه‌ای برای تمام تناژهای پوستی بخصوص افراد سبزه مناسب است.
  • نسبت به رنگ‌های دیگه کمتر به مو آسیب میزند.
  • برای زدن رنگ اصلی توجه کنید که مو‌های شما به پایه مناسب برای دکلره برسد،و با رنگساژ کردن بیس مناسب را بدست اورید.

بیشتر بخوانید: آموزش ترکیب رنگ مو

فرمول رنگ‌کردن موی نسکافه‌ای:

رنگ موی نسکافه‌ای با رنگ موی ایرانی‌ها سازگاری بیشتری دارد. به دلیل پایه گرم خود صورت افراد را از بی‌ روحی خارج می‌کند. بسیاری از بانوان در ترکیب رنگ‌های مختلف و ایجاد این رنگ مو مشکل دارند. در ادامه فرمول به دست اوردن رنگ نسکافه‌ای برای موی سر را شرح داده‌ایم.

بدست آوردن رنگ نسکافه‌ای بدون دکلره:

اگر از دکلره کردن نمی‌خواهید استفاده کنید و قصد درست کردن رنگ موی نسکافه‌ای روشن را دارید باید یک سوم از رنگ موی بلوند شکلاتی متوسط خود را با یک سوم از یک رنگ موی کاراملی مخلوط و ترکیب کنید. بعد از آن دو سانتیمتر از واریاسیون به همراه اکسیدان شماره یک کنید.

بدست آوردن رنگ نسکافه‌ای با دکلره:

اگر می‌خواهید از دکلره استفاده کنید باید دکلره پایه ۸ هم به ترکیب بالا اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: دوره آموزش رنگ و مش

چه ارایشی با رنگ موی نسکافه ای متناسب است؟

رنگ موی نسکافه‌ای در آرایش کردن محدودیتی ندارد و با بیشتر رنگ‌ها همخوانی و هماهنگی دارد. پس در این مورد اذیت نمی‌شوید. انتخاب رنگ مو، برای پوست سبزه کمی سخت است. چرا که، شما بسته به تیرگی پوست و نوع تناژ پوست باید بهترین گزینه را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ موی نسکافه‌ای روشن است. تا به این صورت پوست شما تیره‌تر نشان داده نشود. برای تشخیص رنگ مناسب برای موهایتان ابتدا باید تشخیص دهید تناژ پوستتان سرد یا گرم است. برای پوست‌های روشن آرایشی که در آن‌ها تناژ درخشان و براق طلایی رنگ و یا نارنجی، قرمز استفاده می‌شود باعث می‌شود فرد مورد نظر رنگ پریده دیده نشود. برای کمتر دیده شدن آرایش و طبیعی‌تر بودن آن از تناژ قهوای روشن و تیره استفاده کنید. پیشنهاد ما برای این گروه استفاده از رنگ موی دودی است.

رنگ موی نسکافه‌ای دودی:

زمینه اصلی رنگ موی نسکافه‌ای، دودی است. برای اینکه تناژهای زردی و نارنجی موها کم شود، باید از دو بند انگشت واریاسیون بنفش استفاده کنیم. در واقع هر چقدر تناژهای زرد و نارنجی موها کم شود، رنگ نسکافه‌ای دودی زیباتری و جذابی به دست می آید. البته که هر چقدر میزان خاکستری و دودی بودن ترکیب رنگ نسکافه‌ای بیشتر شود، رنگ مویی تیره‌تر به دست می‌آید.

رنگ موی نسکافه‌‌ای قهوه‌ای:

این مدل کمی تیره‌‌تر از نسکافه‌‌ای معمولی است و برای پوست‌هایی که کمی روشن‌ترند،مورد استفاده قرار میگیرد، فوق‌العاده است. همچنین اگر شما به دنبال رنگ رسمی‌ و جدی‌تر هستید، رنگ موی نسکافه‌‌ای قهوه‌ای، بی‌نظیر عمل می‌کند و زیبایی بیشتری دارد.
برای درست کردن آن از مراحل زیر استفاده میکنیم:
رنگ بلوند نسکافه‌ ای تیره رنگ را با یک،سوم تیوب بلوند طلایی خیلی روشن قاطی میکنیم. در ادامه اکسیدان شماره ۲ به آن اضافه کنید. دقت کنید که اکسیدان شما باید یک و نیم برابر رنگ موی شما، به آن اضافه شود.

 

بیشتر بخوانید: کاتالوگ خوانی رنگ مو

 

رنگ موی نسکافه‌ای روشن بدون دکلره:

اولین و آسون‌ترین راه برای رسیدن به رنگ موی نسکافه‌ای روشن، رنگ کردن موها در چندین مرحله تا رسیدن به رنگ مورد نظر می باشد. به این صورت که شما از تناژ تیره رنگ شروع نموده و کم‌کم با گذشت زمان و تجدید رنگ، به رنگ نسکافه‌ای روشن برسید.

رنگ موی شیر نسکافه‌ای بدون دکلره:

اگر موهایتان را دکلره نکرده‌اید و به دنبال رسیدن به زیبا‌ترین ترکیب رنگ شیر نسکافه‌ای هستید، باید از رنگ شیر نسکافه‌ای در پایه ۸ با اکسیدان ۹ درصد و واریاسیون دودی استفاده کنید.
رنگ موی نسکافه‌ای جز یکی از محبوب‌ترین رنگ‌های مو در‌نظر گرفته شده است. در کل رنگ نسکافه‌ای به بیشتر تناژ پوستی‌ها میاد و با آرایش طلایی رنگ یا قرمز، فرد رنگ پریده دیده نمی‌شود.برای خانم‌های حساس کاربردی‌تر است.

اگر به ترکیب رنگ مو علاقه دارید و مایلید در این زمینه تخصص بیشتری کسب کنید و به طور حرفه ای آن را دنبال کنید، می توانید در دوره دوره آموزش رنگ و مش آموزشگاه آرایشگری قصرمانلی شرکت کنید. برای ثبت نام در این دوره با ما تماس بگیرید.

برای دیدن مطالب بیشتر می‌توانید وارد پیچ اینساگرام ما شوید.

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *