کاتالوگ خوانی رنگ مو

در دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو، یک روند کامل خواندن کدها و اعداد رنگ مو جهت افزایش دانش در زمینه رنگ مو به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کاتالوگ رنگ مو از جمله: آموزش آشنایی با دایره رنگ، آشنایی با تونالیته رنگ ها، آموزش نحوه هماهنگی رنگ مو با جنس موها، آموزش رنگ های همخوان و متضاد و آموزش انواع رنگ موها می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب رنگ مناسب برای هر مشتری با توجه به رنگ زمینه موها و رنگ پوست را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام رنگ موهای ژورنالی روی هر زمینه ای از مو را دارند.

بیشتر بخوانید: آموزش رنگ مو فوق تخصصی

مراحل آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

۱٫ در ابتدای آموزش کاتالوگ خوانی با انواع رنگ مو آشنا می شوید.

۲٫ سپس مربی به معرفی تنالیته و دایره رنگ می پردازد.

۳٫ در این مرحله کالیته سازی رنگ مو را آموزش می بینید.

۴٫ در مرحله چهارم، پیگمنت شناسی رنگ مو را یاد می گیرید.

۵٫ در نهایت با نحوه ترکیب رنگ های مختلف رنگ مو آشنا می شوید.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند: ۱- کاتالوگ برندهای مختلف ۲- دایره رنگ

بیشتر بخوانید: آموزش کاربرد مواد شیمیایی رنگ و مش

 

توانایی های شما بعد از اتمام دوره

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، اصول تئوری ترکیب و ساخت رنگ و نحوه صحیح انجام عملی کار را یاد بگیرید. در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

 

بازار کار کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره کاتالوگ خوانی پیش نیاز دوره آموزش رنگ و مش است. بنابراین، اگرچه هنرجو صرفا با مدرک معتبر این دوره، نمی‌تواند کسب و کار خود را راه بیندازد، اما برای موفقیت در سایر دوره‌های خدمات موی ، ابتدا نیاز است تا این مرحله گذرانده شود. سپس بعد از گذراندن این دوره، وارد دوره رنگ و مش مو می شوید که درآمد بسیار بالایی دارد.

 

امیدواریم از خواندن این مقاله رضایت داشته باشید. در ادامه نظرات خود را برای ما قرار دهید.

 

 

اگر به کاتالوگ خوانی رنگ مو علاقه دارید و مایلید در این زمینه تخصص بیشتری کسب کنید و به طور حرفه ای آن را دنبال کنید، می توانید در دوره دوره آموزش رنگ و مش آموزشگاه آرایشگری قصرمانلی شرکت کنید. برای ثبت نام در این دوره با ما تماس بگیرید.

 

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *