گریم پیشانی

یکی از قسمت های آرایشی در صورت ، گریم پیشانی است ، شاید خیلی از افراد به آرایش این قسمت از صورت توجه نکنند و یا آن را مهم ندانند اما باید بگویم آرایش و کانتور صحیح این قسمت میتواند به زیبایی دو چندان صورت شما کمک کند. علاوه بر این خیلی از خانم ها از قد پیشانی خود راضی نیستند و دوست دارند کوتاه و یا بلند تر به نظر برسد برای همین امروز نکاتی را برای آرایش و گریم پیشانی بلند و کوتاه به شما میگوییم که در بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه یاد میدهند تا شما بتوانید چهره جذاب تری داشته باشید و اجزای صورت شما با هم تناسب داشته باشد .

 

 آرایش و گریم پیشانی با توجه به نوع پیشانی

پیشانی معمولی

اندازه یک پیشانی معمولی باید یک سوم طول چهره باشد ، همچنین این نوع پیشانی نه خیلی فرو رفته و نه خیلی برجسته است .

برای عمل سایه روشن، همیشه بعد از فون زمینه اقدام کنید. همچنین برای تکنیک سایه روشن در پیشانی نیز ابتدا فون زمینه را روی پیشانی بزنید و بعد از آن در صورت نیاز تیرگی و روشنی را به ترتیب زده و محو نمایید تا طبیعی جلوه کند.

پیشانی باریک

پیشانی های باریک ، پیشانی هایی هستند که فاصله میان دو شقیقه آن ها کم است . برای آرایش این نوع پیشانی بعد از زیرسازی باید دو طرف پیشانی را به شکل نیم دایره روشن کنید و سپس آن را به سمت خارج محو کنید تا با فون زمینه ترکیب شود. با این کار پیشانی شما پهن تر به نظر میرسد.

اگر ناحیه بالای ابرو شما برجسته است شما میتوانید آن را تیره کنید تا برجستگی آن کمتر نمایان شود.

پیشانی باز

پیشانی های باز ، پیشانی هایی هستند که فاصله بین دو تا شقیقه آن ها زیاد است. برای این که این نوع از پیشانی ها جمع تر به نظر برسد باید ابتدا زیر سازی کنید و سپس دو طرف پیشانی در قسمت شقیقه ها را تیره کنید. سپس قسمت های تیره را به سمت داخل پیشانی محو کنید .
آرایش و گریم پیشانی بلند و کوتاه

پیشانی فرورفته و برجسته

در قسمت هایی از پیشانی که فرورفته است باید از سایه روشن و در قسمت هایی که پیشانی که برجسته است باید از سایه تیره استفاده کنید و سپس آن را محو کنید.
آرایش و گریم پیشانی بلند و کوتاه

 

پیشانی بلند و خیلی بلند

برای این نوع از پیشانی ها ما باید کاری کنیم که کوتاه تر به نظر برسد. ابتدا زیرسازی را انجام دهید و سپس در محل رویش مو با استفاده از مداد مشکی و قهوه ای خطوط مویی ایجاد کنید تا از طول پیشانی کم شود. در مرحله دوم باید دورتا دور پیشانی را تیره کنید و سپس به سمت مو ها محو کنید.برای طبیعی تر شدن پیشانی همیشه کنار تیرگی ها کمی روشنی می زنیم.برای این فرم پیشانی، نحوه ی محو کردن از بالای پیشانی به سمت پایین انجام می شود تا پیشانی کوتاه تر شود.

نکته ۱ :در هنگام اصلاح ابرو از آرایشگر خود بخواهید که قوس ابروهای شما را بالا ببرد تا طول پیشانی شما کم شود.

نکته ۲ : مدل مویی که میتواند پیشانی شما را کوتاه تر نشان دهد چتری و فرق کج است.

نکته ۳ : با هایلایت قسمت مرکزی صورت، برجسته سازی گونه ها و مدل آرایش چشم ها نیز می توان توجه را از پیشانی گرفت.

نکته ۴ : روی آرایش چشمتان تمرکز کنید تا توجه از روی پیشانی شما برداشته شود.

آرایش و گریم پیشانی بلند و کوتاه

پیشانی کوتاه

برای این که پیشانی شما بلند تر به نظر برسد باید از سایه های روشن به صورت عمودی و ضربه ای استفاده کنید.

نکته ۱: در هنگام اصلاح ابرو از آرایشگر خود بخواهید که به ابروهایتان قوس کمتری دهد تا طول پیشانی شما بیشتر شود .

نکته ۲ : اگر میخواهید پیشانی شما بلند تر به نظر برسد موهای خود را روی صورتتان نریزید و آن را عقب دهید تا چهره شما بیشتر معلوم شود.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد . اگر میخواهید کار گریم و آرایش را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام دهید میتوانید در کلاس های آموزش آرایش و پیرایش شرکت کنید.

4.1/5 - (11 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *