ماندگاری رژ لب

یکی از قسمت های زیبا صورت لب ها هستند که تاثیر زیادی بر روی جذابیت شما دارند. . لب ها  مدام در حال حرکت است و توجه دیگران را به خودش جلب میکند. هر چه آرایش لب شما بهتر باشد ، صورت شما زیبا و شاداب تر به نظر می آید. دغدغه ی بسیاری از خانم ها عدم ماندگاری رژ لب بر روی صورتشان است چرا که از نظر آن ها رژ لب دوست داشتنی ترین لوازم آرایش است . در این مطلب راه کار هایی را به شما آموزش میدهیم که رژ لبتان ماندگاری بیشتری داشته باشد.

اگر میخواهید در تمام طول جشن و  مراسم ها رژ لب روی لبتان باشد و تکان نخورد با ما همراه باشید. بهترین آموزشگاه های آرایشگری در آموزش استفاده از رژ لب مناسب و راه کار های بهتر نشان دادن آن زمان زیادی صرف میکنند.

آموزش استفاده از رژ لب برای ماندگاری بیشتر

مرحله اول : لایه برداری از لب

اگر لب شما پوسته پوسته و یا خشک است ، میتوانید از یک لایه بردار و یا اسکراب سطحی لب استفاده کنید. لایه برداری کردن لب ها باعث نرمی و لطافت آن ها میشود. شما میتوانید یک مسواک تمیز به آرامی روی لب هایتان بکشید تا لب هایتان نرم و برجسته شود.

مرحله دوم : شست و شو

شما برای آرایش هر قسمتی از صورتتان باید ابتدا چربی های اضافه را پاک کنید . پس برای آرایش لب باید لب هایی تمیز داشته باشید.پس برای ماندگاری رژلب ، ابتدا لب های خود را بشورید و کامل خشک کنید.

مرحله سوم : بالم لب

برای اینکه رژ لب مدت بیشتری روی لب ها دوام بیاورد باید تمام این مراحل را طی کنید, پس در مرحله سوم از بالم لب استفاده کنید تا لب هایتان پوسته پوسته یا خشک نباشد.

مرحله چهارم : زیر سازی

شما باید زیر سازی لبتان خوب باشد . برای این کارقبل از زدن رژلب میتوانید از کرم پودر استفاده کنید. زدن کرم پودر روی لب قبل از زدن رژ نیز به دوام آن کمک می نماید و بیش از پیش ذرات رژلب را ثابت نگه می دارد. شما همچنین میتوانید از پرایمر لب نیز استفاده کنید.

مرحله پنجم : استفاده از خط لب

دور لب ها را با خط لب شکل دهید و فرم ایده آل تان را به آن ها ببخشید. خط لب چون خشک است به این زودی ها از روی لب پاک نمیشود. حتی میتوانید داخل لبتان را با خط لب پر کنید

مرحله ششم : انتخاب رژ لب مناسب

اگرم میخواهید رژ لبتان ماندگاری بیشتری داشته باشد و یا پخش نشود از رژلب های مات استفاده کنید. رژ لب های مایه و براق و یا چرب باعث پخش شدن رژ لبتان میشود.

مرحله هفتم : پاک کردن رژ اضافی

شما ابتدا یک لایه رژ بزنید ، سپس یک دستمال روی لبتان بزارید تا رژ های اضافی گرفته شود . سپس یک دور دیگر بر روی لبتان رژ بزنید. در واقع شما دو لایه رژ استفاده کرده اید و چربی رژتان گرفته شده است .

مرحله هشتم : استفاده از فیکساتور

برای افزایش ماندگاری رژ لب باید مقداری پودرهای شفاف یا پودرهای فشرده روی لب هایتان بزنید با این کار خیال تان راحت باشد که رژلب تان تمام طول روز روی لب هایتان خواهد ماند.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما میتوانید برای آموزش آرایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری زنانه ثبت نام کنید.

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۴۴۹۵۳۴۴۵-۰۲۱

۰۹۱۹-۲۰۶۰۹۳۷

 

 

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *