آموزش رژگونه زدن

مطالعه در مورد آموزش رژگونه زدن به روش صحیح برای تمام خانمها می تواند کاربردی باشد تا اصولی از آن استفاده کنند، رژگونه از جمله لوازم آرایشی می باشد که برای آرایش گونه ها و برجسته نشان دادن آنها استفاده می شود که آرایشگریان حرفه ای از آن برای رفع عیوب و تغییر حالت صورت استفاده می کنند. ما در این مقاله سعی کرده ایم به طور کامل آموزش رژگونه زدن را به شما عزیزان توضیح دهیم.

آموزش رژگونه زدن براساس فرم صورت

رژگونه زدن برای صورت های گرد

برای صورت های گرد باید رژگونه هایی به رنگ های تیره به شکل کشیده بزنید. اطراف شقیقه ها و فک را باید تیره کنید و وسط بینی, چانه و پیشانی را روشن کنید, رژگونه را هم زیر استخوان گونه بزنید.

رژگونه زردن برای صورت های کشیده

صورت های کشیده را باید با ترفندهای آرایش کمی پهن و کوتاه نشان داد, با زدن رژگونه تیره در ناحیه چانه میتوانید صورت تان را کوتاه تر و گرد کنید. اطراف شقیقه ها و فک را تیره کنید, چانه و بالای استخوان گونه را روشن کنید و رژگونه را روی استخوان گونه بزنید.

نکاتی برای رژگونه زدن صحیح

 • رژگونه باید آخرین مرحله آرایش شما باشد
 • بعد از رژگونه زدن پودر تثبیت کننده بزنید
 • هنگام رژگونه زدن لبخند بزنید تا گونه ها نمایان شوند
 • رنگ رژگونه و رژلب باید هماهنگی داشته باشند
 • برس رژگونه را خیلی پرنکنید, یک لایه نازک کافیست
 • با رعایت این نکات میتوانید مانند گریمورهای حرفه ای رژگونه بزنید و آرایش تان را تکمیل کنید. هنگام رژگونه زدن تمام دقت تان را به کار بگیرید زیرا اگر رژگونه زدن درست انجام نشود صورت را بی حال نشان میدهد.

  عزیزانی تمایل دارند آرایش و میکاپ را به صورت حرفه ای یاد بگیرند میتوانند در دوره های آموزش آرایشگری و یا آموزش گریم تخصصی قصر مانلی شرکت کنند.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما میتوانید با شماره ۰۲۱۴۴۹۵۳۴۴۵ و ۰۹۱۹۲۰۶۰۹۳۷ تماس حاصل فرمایید.

  امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
  0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *