قیمت آموزش آرایشگری زنانه سال ۹۸ چقدر است؟

شاید این سوال تمامی کسانی باشد که قصد دارند در دوره های آموزش آرایشگری زنانه شرکت کنند که هزینه آموزش آرایشگری زنانه چقد است. همانطور که در جریان هستید هزینه دوره های آموزش فنی و حرفه ای طبق تعرفه ای که سازمان فنی حرفه ای اعلام می کند در تمامی آرایشگاه ها محاسبه می شود اما آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی در حال حاضر با برگزاری فستیوال آموزشی تمامی دوره های اموزش ارایشگری زنانه را همراه با ۵۰% تحفیف ویژه برگزار میکند.

آموزشگاه زیبایی قصر مانلی طی چندین سال فعالیت در زمینه ارائه خدمات آموزشی و آرایشی تمام سعی خود را به کار گرفته تا با همکاری مربیان ارشد بین المللی بهترین دوره های آموزشی را در غرب تهران برای شما عزیزان برگزار کند تا بانوان ایرانی به راحتی مشغول به کار شوند.

اگر به دنبال مدرک معتبر در این زمینه هستید باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که پس از پایان دوره به شما عزیزان مدرک آرایشگری بین المللی زنانه ارائه میشود تا بلافاصله پس از پایان دوره بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

شما عزیزان جهت اطمینان خاطر در مورد قیمت آموزش آرایشگری زنانه سال ۹۸ میتوانید به سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور مراجعه نموده و از از هزینه های دقیق آگاه شوید و سپس در این دوره ها شرکت کنید.

قیمت و هزینه دوره های آموزش آرایشگری

برگزاری فستیوال آموزشی با ۸۰% تخفیف ویژه

دوره های آموزشیهزینه
آموزش کاربرد مواد شیمیایی رنگ و مش1,500,000 تومان
آموزش کوتاهی مو1,000,000 تومان
آموزش شینیون و براشینگ مو1,500,000 تومان
آموزش گریم تخصصی1,000,000 تومان
آموزش تخصصی کاشت و طراحی ناخن500,000 تومان
آموزش بند و ابرو500,000 تومان
آموزش بافت مو500,000 تومان
آموزش اکستنشن مژه و لیفت و لمینیت500,000 تومان
آموزش آرایش و پیرایش1,700,000 تومان